Оксана Страз

  • director

Оксана Страз

Директорка

Назар Войтик

  • Cat groomer

Назар Войтик

Заступник директора з організаційних питань

Василь Добрянський

  • Dog groomer

Василь Добрянський

Директор з виробництва

Василь Грицай

  • Rabbit groomer

Василь Грицай

Головний інженер

Вулиці, подвір’я, проспекти більше не просто місця, які ми перетинаємо прямуючи на роботу, навчання чи прогулянку. Ці місця все частіше використовуються як громадські простори активного відпочинку. Ми працюємо аби створювати такі простори, видозмінювати існуючі. Прагнемо, щоб кожне місце ставало більш комфортним завдяки вуличним меблям, фурнітурі. Якість та функціональність цих елементів – пріоритет для нас.

– ОКСАНА СТРАЗ, директорка

 

Наша місія

    • Наші рішення поєднують інноваційний та технологічний підходи зберігаючи пристрасть мистецької ручної роботи, що надає виробам їхнього шарму.
    • Ми переконані, що вуличне планування та фурнітура відіграє незрівнянну роль в урізноманітненні, багатофункціональності та поєднанні просторів.
    • Пропозиція у каталозі має невичерпний перелік моделей, адже з кожним проектом ми працюємо індивідуально, саме тому заохочуємо телефонувати +38 067 225 03 53 чи писати на скриньку loza.artm@gmail.com

Терміни виконання замовлень

Тривалість виготовлення та поставки – 1-2 місяці. Всі товари виготовлюється на замовлення, термін поставки обговорюється в договорі.

Деревина

Матеріал обирає замовник: бук, граб, дуб, ясен, модрина, сосна.

Обробка металу та фарбування виробів

Фарбування  здійснюється в камері запікання та в камері полімеризації при температурі 185°С (камера порошкового фарбування). Обрати будь-який колір для металевої частини можливо з палітри RAL.

Металеву частину ми наполегливо рекомендуємо піддавати антикорозійному захисту методом гарячого цинкування.

Маєте власний проект чи моделі меблів? Надішліть, ми порахуємо вартість