Вулиці, подвір’я, проспекти більше не просто місця, які ми перетинаємо прямуючи на роботу, навчання чи прогулянку. Ці місця все частіше використовуються як громадські простори активного відпочинку.

Наша місія

    • Наші рішення поєднують інноваційний та технологічний підходи зберігаючи пристрасть мистецької ручної роботи, що надає виробам їхнього шарму.
    • Ми переконані, що вуличне планування та фурнітура відіграє незрівнянну роль в урізноманітненні, багатофункціональності та поєднанні просторів.
    • Пропозиція у каталозі має невичерпний перелік моделей, адже з кожним проектом ми працюємо індивідуально, саме тому заохочуємо телефонувати +38 067 225 03 53 чи писати на скриньку loza.artm@gmail.com

Терміни виконання замовлень

Тривалість виготовлення та поставки – 1-2 місяці. Всі товари виготовлюється на замовлення, термін поставки обговорюється в договорі.

Деревина

Матеріал обирає замовник: бук, граб, дуб, ясен, модрина, сосна.

Обробка металу та фарбування виробів

Фарбування  здійснюється в камері запікання та в камері полімеризації при температурі 185°С (камера порошкового фарбування). Обрати будь-який колір для металевої частини можливо з палітри RAL.

Металеву частину ми наполегливо рекомендуємо піддавати антикорозійному захисту методом гарячого цинкування.

Маєте власний проект чи моделі меблів? Надішліть, ми порахуємо вартість